I. Strona, na której jesteś prowadzi sprzedaż butów , torebek i akcesoriów damskich .

II. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCY

Sklep internetowy działający pod adresem www.madamrock.pl, prowadzony jest przez:

Prima Paulina Pawlak

ul.Nadwiślanska 21
09-402 Płock

III. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Umowy zawierane między sprzedającym a Kupującym są, zgodnie z art. 2 pkt 1 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827), umowami zawieranymi na odległość. Sprzedający dostarcza dowód zakupu/fakturę VAT które stanowią potwierdzenie zawartej umowy sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w zamówieniu należy podać dokładne dane konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT.
 2. Informacje znajdujące się na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz opisy produktów są jedynie informacją handlową. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.
 3. W celu skutecznego złożenia zamówienia niezbędny jest komputer z procesorem min. 200MHz, 64MB RAM, kartą graficzną obsługującą rozdzielczość 800×600 i 256 kolorów oraz przeglądarka stron internetowych (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome) a także klawiatura lub inne urządzenia wskazujące, umożliwiające poprawne wypełnienie formularzy elektronicznych.
 4. Zamówienia składane i przyjmowane są w języku polskim.
 5. Ceny produktów widoczne na stronach są cenami brutto (zawierają podatek VAT), wyrażone są w złotych polskich i nie zawierają kosztów przesyłki które podane są oddzielnie w opisie każdego przedmiotu. Dokonując zakupu Kupujący akceptuje wysokość kosztu wysyłki, który nie podlega negocjacji.
 6. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca do czasu wyczerpania zapasów magazynowych.
 7. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzenia w nich zmian.
 8. Sprzedający dołoży wszelkich starań, aby produkty widoczne w ofercie sklepu internetowego pokrywały się z bieżącymi stanami magazynowymi Sprzedającego. W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Sprzedający niezwłocznie zawiadomi o tym Kupującego i w przypadku dokonania zapłaty ceny przez Kupującego zwróci mu otrzymaną od niego sumę pieniężną.
 9. W przypadku sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży, na które przeznaczona jest ograniczona liczba towaru, realizacja zamówienia następować będzie według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 10. Składając zamówienie Klient oświadcza, iż zapoznał się treścią i akceptuje postanowienia regulaminu sklepu.
 11. Podane w opisie długości wkładki wewnętrznej są wartościami przybliżonymi. Sprzedający zastrzega sobie prawo tolerancji błędu długości wkładki do 0,5 cm.
 12. Zamówione towary wysyłane są Kupującemu za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera DPD lub firmy In Post, od poniedziałku do piątku. SPRZEDAJĄCY NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA FIRMY DORĘCZAJĄCE PRZESYŁKI ORAZ TERMINY REALIZACJI PRZEWIDZIANE PRZEZ PRZEWOŹNIKÓW- SĄ TO PRZEWIDYWANE CZASY DOSTAWY, NIE GWARANTOWANE. KLIENT MA MOŻLIWOŚĆ WYBORU RODZAJU PRZESYŁKI ZGODNIE Z PRZESTAWIONYMI PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO WARIANTAMI DOSTAWY.

IV. WARUNKI ZAKUPU

 1. Zamówienia w sklepie internetowym można składać wypełniając formularze zamówienia dostępne na stronach sklepu.
 2. W celu dokonania zakupu konieczna jest rejestracja poprzez podanie danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, login oraz hasło).
 3. Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.
 4. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularzy zamówień znajdujących się na stronie internetowej sklepu.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku:
 • błędnego/częściowego wypełnienia formularza zamówienia oraz braku potwierdzenia zamówienia
 • w czasie 7 dni nie zostanie zakatalogowany przelew w należytej wysokości
 • wysłana przesyłka nie zostanie odebrana